Пістолет для герметика Makita CG100DZA

Тип - акумуляторний, Корпус - напівкорпусний, Об'єм туби - 300 мл, Шток - зубчастий, Тиск видавлювання - 5000 Н, Акумуляторна платформа - Makita CXT, Напруга живлення - 10.8 В, Сумісні акумулятори - BL1015, BL1016, BL1020B, BL1021B, BL1040B, BL1041B, Акумулятор - в комплект не входить, Кріплення акумулятора - слайдер, Довжина туби - 214 мм,
Подробніше

Пістолет для герметика Makita DCG180ZX

Тип - акумуляторний, Корпус - закритий, Об'єм туби - 600 мл, Шток - зубчастий, Тиск видавлювання - 5000 Н, Акумуляторна платформа - Makita 18V LTX, Напруга живлення - 18 В, Сумісні акумулятори - BL1815N, BL1820, BL1830, BL1840, BL1850, BL1860, Акумулятор - в комплект не входить, Кріплення акумулятора - слайдер,
Подробніше

Пістолет для герметика Yato YT-6751

Тип - механічний, Корпус - напівкорпусний, Об'єм туби - 300 мл, Шток - круглий, Довжина туби - 225 мм, Діаметр туби - 49 мм,
Подробніше
Пістолети для герметика

Пістолети для герметика, також відомі як каульні пістолети або каулери. Вони використовуються для нанесення герметика, клею або інших матеріалів. Мають спеціальний механізм, який дозволяє рівномірно і контрольовано видавлювати герметик з тюбика або картриджа.

На сьогоднішній день існує кілька видів пістолета для герметика, а саме:

  • Ручні: Це найбільш поширений тип. Вони прості у використанні та дозволяють точно контролювати потік герметика.
  • Пневматичні: Ці пістолети працюють від стисненого повітря і найчастіше використовуються в промислових середовищах, де потрібний великий обсяг роботи.
  • Акумуляторні або електричні пістолети: Вони можуть працювати як від акумулятора, так і від електромережі, що робить процес нанесення герметика ще зручнішим і менш стомлюючим.
  • Пістолети для герметика з механічним приводом: Ці моделі пристроїв мають важіль або інший механічний механізм, який стискає тюбик і видавлює герметик.

При виборі пістолета для герметика важливо враховувати тип матеріалу, обсяг роботи, зручність використання і ще кілька важливих аспектів, про які ми з вами поговоримо в цій статті нижче.

Вибираємо якісний пістолет для герметика разом із прайс-агрегатором МайстерЦін

При виконанні будівельних чи ремонтних робіт, герметик – це важливий матеріал для забезпечення довговічності та якості робіт. Однак, щоб застосовувати герметик ефективно та зручно, необхідний пістолет для його нанесення. Вибір такого інструменту може бути складним через різноманітність моделей та характеристик. У цій статті ми розглянемо основні критерії вибору пістолета для герметика та дамо рекомендації, як вибрати найбільш підходящий інструмент для ваших завдань.

Вид

Перше, що необхідно зробити, перш ніж вибрати той чи інший пістолет – це визначитися з його виглядом. Адже, на сьогоднішній день існує лише кілька видів даного пристрою, а саме:

  • Пістолети для герметиків та монтажної піни (пінополіуретанового герметика) - це пристрої, які використовують для нанесення герметика або монтажної піни на поверхню. Такі пістолети найчастіше застосовують для виконання будь-яких ремонтних, монтажних та будівельних робіт. Такий пристрій легко і просто герметизує шви, стики та тріщини, а також з його допомогою можна утеплити стіни, відремонтувати дрібні предмети або ж укласти покрівлю.
  • Шприц для змащування - таке обладнання здатне подавати мастильний матеріал, олію або іншу рідину в механізми та вузли агрегатів. Шприци бувають плунжерними і гвинтовими. Так, наприклад, плунжерні можуть заливати і відкачувати мастило / масло, а другі, виконують те саме, але мають набагато більший обсяг, ніж перші. .
  • Шланг до шприца для змащування – застосовується при змащуванні деталей, які знаходяться у важкодоступних місцях.

Клас

Всі наявні види і типи пістолетів також мають той чи інший клас. На сьогоднішній день їх лише два: побутові та професійні. Розглянемо детальніше:

  • Аматорські (побутові) - це недорогі моделі, яких на сьогоднішньому ринку представлено дуже багато. Однак, більшість таких пістолетів є одноразовими і не здатні виконати велику кількість різноманітних робіт.
  • Професійні – ці моделі відрізняються своєю надійністю та довговічністю. Можуть виконувати безліч різних завдань у будь-яких обсягах. Сумісні з різними герметиками, добре економлять герметик або монтажну піну, а також мають високу продуктивність. Проте професійні пістолети коштують дорого.

Швидкість подачі

Цей показник також необхідно враховувати при виборі того чи іншого пістолета для герметика, оскільки від швидкості подачі залежить продуктивність пістолета - простіше кажучи, кількість матеріалу, що подається за одиницю часу. Вимірюється цей параметр у міліметрах за секунду (мм/с) або грамах за секунду (г/с). Варто зазначити, що чим більший цей параметр, тим ефективніше пістолет працюватиме і зможе впоратися з будь-яким обсягом робіт. Так, наприклад, швидкість подачі в побутових інструментах зазвичай буває 1-5.5 мм/с, професійних – від 20 мм/с.

Тиск

Цю характеристику також важливо брати до уваги, оскільки по ній судять про зусилля, що штовхає, яке передається від мотора пістолета до поршня штока (акумуляторні / мережеві прилади для герметиків). Тут цей параметр вимірюється в Ньютонах (Н). І чим вищий тиск у пістолета, тим краще. Адже високий тиск пристрою гарантує його високоефективну і якісну роботу з в'язкими матеріалами. Та в залежності від моделі цей параметр може змінюватись від 2800 до 7000 Н і більше. Вибирайте пристрій із тим тиском, який вам необхідний для роботи.

Тип герметика

Ще один важливий фактор, який слід врахувати, - це тип використовуваного матеріалу. Оскільки герметики можуть бути на водній, силіконовій, акриловій або поліуретановій основі. Кожен тип герметика має свої особливості, такі як в'язкість та консистенція, які можуть впливати на вибір пістолета.

Розмір та ємність

Такий параметр, як розмір та ємність також відіграють не останню роль при виборі пістолета. Варто розуміти, що якщо вам необхідно наносити великі об'єми герметика, варто вибрати пістолет з більшою ємністю і довгим стрижнем. Для дрібних робіт та детального нанесення краще підійдуть компактні пістолети.

Матеріал корпуса

Матеріал корпусу - аспект також не менш важливий, ніж решта. Адже, якщо корпус пристрою виготовлений з якісного матеріалу, то і сам пристрій зможе прослужити досить довгий термін. На сьогоднішній день основна частина корпусів у пістолетів виготовляється зі сталі або міцного пластику. Звичайно, пластик досить легкий і простий матеріал, але все ж таки він менш надійний. Пристрої зі сталі надійніші, але коштують дорого. Також, зустрічаються моделі з більш полегшеного матеріалу, такого як алюміній, проте такі моделі обійдуться дорожче за сталевих «побратимів».

Вибір пістолета для герметика – це важливий крок для забезпечення якісного та ефективного виконання робіт. При виборі слід враховувати всі вищезгадані рекомендації від прайс-агрегатора МайстерЦін і тоді ви зможете швидко та ефективно вибрати для себе відповідний пістолет для ваших робіт. Адже правильний вибір пістолета допоможе заощадити час і сили під час роботи з герметиком, а також забезпечить високу якість та довговічність результатів.

У прайс-агрегаторі МайстерЦін представлений широкий асортимент різноманітних пістолетів для герметика, різного виду, типу та класу. З різним тиском, потужністю та типом штока від таких виробників як:

  • AEG
  • Einhell
  • Master Tool
  • Metabo
  • TOPEX
  • Wolfcraft
  • Yato та інші

Прайс-агрегатор МайстерЦін - ми пропонуємо ви обираєте!