Угода користувача

Загальні положення

Дана угода укладається між МайстерЦін (далі - адміністрація сайту) - компанією, що надає доступ і послуги сайту mastercen.com.ua (далі - сайт), і приватною особою - відвідувача сторінки сайту або того, хто скористався хоча б одним із сервісів, що надаються в рамках сайту ( далі - Відвідувач сайту).

Угода регулює порядок використання ресурсів, сервісів, наданих від МайстерЦін майданчиків для отримання, розміщення інформації та спілкування.

1. Відвідувач сайту

1.1. Відвідувач сайту - будь-яка приватна особа, що подивилась хоча б одну сторінку сайту без подальшої реєстрації або авторизації.

1.2. Відвідувач, який зареєструвався і/або авторизуватися, стає повноправним Користувачем сайту. У момент реєстрації нового користувача, адміністрація сайту надає Користувачеві логін і пароль для подальшої його авторизації і створення особистого облікового запису (акаунт) на сайті mastercen.com.ua. Користувач несе відповідальність за збереження і конфіденційність своїх даних, необхідних для авторизації на сайті. Передача цих даних третім особам заборонена.

Всі дії Користувача, які були здійснені від його імені після його авторизації на сайті, вважаються здійсненими ним особисто. Обліковий запис має базові налаштування, які можна змінювати, в міру необхідності, включаючи налаштування повідомлень, розсилок від імені Адміністрації сайту.

1.3. Для подальшого користування ресурсами, сервісами, можливостями сайту, Користувачеві необхідно прочитати і погодитися з умовами Угоди. Користувач не має права користуватися сайтом, якщо він не прийняв ці умови.

1.4. Відвідувач не має права користуватися послугами сайту і не може прийняти умови Угоди, якщо він не досяг встановленого законодавством віку для укладення подібних угод або не виконав інших умов для укладення подібних угод, передбачених законодавством. В іншому випадку, реєстрація може бути анульована:

з міркувань Адміністрації сайту (в порядку п.4.3, п.4.4 Угоди) або за бажанням користувача.

1.5. Після анулювання реєстрації унікальне ім'я Користувача на сайті автоматично змінюється на «Гість». Всі розміщені Користувачем матеріали (відгуки, питання-відповіді, коментарі, відеозаписи та ін.) після анулювання реєстрації залишаються на сайті.

2. Використання матеріалів сайту

2.1. Використовувати інтерактивні ресурси сайту, залишати відгуки, питання-відповіді, коментувати матеріали, публікувати власні матеріали і вести онлайн-спілкування можуть тільки зареєстровані Користувачі.

2.2. Користувач має право:

2.2.1. Залишати відгуки про товари і магазини, які є думками, заснованими на власному досвіді Користувача

2.2.2. Розміщувати на правах правовласника відеозаписи (в тому числі аудіовізуальні твори), зображення (в тому числі фотографічні твори, ілюстрації тощо). Розміщення відеозаписів передбачає завантаження відеозаписів безпосередньо на сайт і/або розміщення посилання на сторонній сайт, де вже розміщений відеозапис

2.2.3. Ставити запитання-відповіді про товари, засновані на власному досвіді Користувача

2.2.4. Коментувати відгуки про товари і магазини

2.2.5. Використовувати ресурси сайту іншим способом, що не суперечать основам його діяльності.

2.3. Копіювання матеріалів сайту без згоди Адміністрації заборонено.

2.4. Всі назви, найменування, торговельні марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, є власністю їх законних власників. В матеріалах сайту не використовуються значки (r) і/або (Tm) для їх позначення.

3. Правила коментування та написання відгуків, розміщення питань-відповідей, відеозаписів, зображень

3.1. При написанні відгуків і коментарів, розміщенні питань-відповідей, відеозаписів, зображень, Користувач повинен дотримуватися встановлених правил і обмежень.

3.2. Незнання правил, в тому числі і обмежень на розміщення інформації та використання ресурсів сайту, не звільняють Відвідувача і Користувача сайту від їх виконання, а в разі їх порушення - від відповідальності відповідно до цієї угоди і законодавства України.

3.3. На сайті заборонено:

3.3.1. Публікація відгуків про товар, не заснованих на досвіді реальної експлуатації даного товару

3.3.2. Публікація відгуків про магазин, що не мають відношення до процесу вибору і/або покупки товару в даному магазині (в т.ч. відгуків про процес вибору і/або покупки товару в офлайн-магазині або торговій точці мережі)

3.3.3. Використання форми відгуків, коментарів до відкликання, питань-відповідей, відеозаписів, оцінки користі відкликання/коментаря/відеозапису/відповіді не за призначенням (наприклад, тролінг). Порушення з боку Користувача, передбаченими цим пунктом, не допускається і тягне за собою відповідальність, передбачену пунктами 1.4, 4.3, 4.4 цієї Угоди

3.3.4. Образлива поведінка по відношенню до інших Відвідувачів, Інтернет-магазинів, їх співробітників та представників, представників Адміністрації сайту

3.3.5. Розміщення нецензурних висловів

3.3.6. Публікація повідомлень з метою провокування різкої реакції інших учасників ресурсу (троллінг)

3.3.7. Розміщення несанкціонованої реклами, комерційних повідомлень або оголошень

3.3.8. Розміщення матеріалів, відеозаписів, зображень, що містять образливі вирази, ознаки дискримінації за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю

3.3.9. Незаконне розміщення користувачем матеріалів, відеозаписів, зображень, авторські права на які належать третім особам

3.3.10. Створення облікових записів, в яких ім'я Користувача імітує службові імена (Адміністратор, Модератор і т.д.), або подібно імені вже зареєстрованого Користувача

3.3.11. Створення одним Відвідувачем двох і більше облікових записів.

3.4. На сайті не вітається розміщення повідомлень, відеозаписів, зображень, позбавлених інформаційного навантаження, і таких, що не стосуються тематики ресурсу.

3.5. Користувач має право редагувати свій відгук протягом 45 днів з моменту публікації його на сайті. Якщо на відгук Користувача про магазин була дана відповідь представниками цього магазину, Користувач позбавляється можливості редагувати свій відгук, в тому числі і в період - доки не мине 45 днів з дати публікації його на сайті.

3.6. З метою виконання умов, передбачених пунктами 3.3.1 і 3.3.2 актуальної Угоди, Адміністрація сайту, на свій розсуд, може додатково звернутися до Користувача із запитом надати копії документів (чек, квитанція тощо), що підтверджують факт вибору і покупки товару в магазині, експлуатації товару.

Якщо Користувач протягом 5 днів не надасть запитувані документи, Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення Користувача, за якими був зроблений запит.

3.7. Адміністрація сайту має право ставити на розгляд або видалення відгуки сумнівного характеру, залишені про покупку, здійснену в магазині 6 місяців тому і раніше, з дня залишеного відкликання.

3.8. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти відгуки та/або коментарі Користувача, в разі присутності в них: несанкціонованої реклами; образ по відношенню до інших Відвідувачів, Інтернет-магазинів, їх співробітників або представників, представників Адміністрації mastercen.com.ua, торгових марок і їх представників; нецензурних висловлювань, лайок; конфіденційної інформації і персональних даних інших Відвідувачів, Інтернет-магазинів, їх співробітників та представників, а також, представників Адміністрації mastercen.com.ua, торгових марок і їх представників. А також, будь-яке інше порушення правил чинної Угоди.

3.9. Проведення активних дій, спрямованих на промо-акції, розсилку, смс-повідомлень з матеріальним заохоченням покупців, а саме: поповнення рахунків мобільного зв'язку, надання подарунків, разові знижки на товари, повернення грошей для збільшення числа відгуків про ваш магазин Адміністрація компанії «МайстерЦін» категорично забороняє. І при порушенні цих вимог, модератор сайту має право видалити або заблокувати Ваш аккаунт частково або цілком.

4. Відповідальність за розміщення матеріалів

4.1. Відповідальність за достовірність інформації, розміщеної у загальнодоступних розділах сайту (відгуках, питаннях-відповідях, коментарях, відеозаписах, зображеннях), несе виключно її автор. Відповідальність за несанкціоноване копіювання і використання відеозаписів, зображень несуть особи, що неправомірно використовували відеозаписи, зображення, розміщені на сайті.

4.2. Загальнодоступні розділи сайту підлягають постмодерації - перевірці модератором (уповноваженим представником Адміністрації сайту) після розміщення повідомлень.

4.3. МайстерЦін вправі в будь-який час припинити дію Угоди з Користувачем, в тому числі, якщо Користувач порушив будь-яке положення Угоди або вчинив дії, які явно вказують, що Користувач не має наміру або не здатний дотримуватися положень Угоди.

4.4. Модератор, при порушенні Користувачем умов цього положення, може видалити (частково або повністю) розміщену інформацію, відгук, запитання, відповідь, коментар, відеозапис; заблокувати акаунт; заборонити доступ Користувача до сайту або виключити доступ до частини можливостей сайту за IP-адресою.

4.5. Чітко аргументоване оскарження дій модераторів можливо шляхом спілкування з Адміністрацією сайту.

4.6. Систему відгуків сайту mastercen.com.ua можуть використовувати виключно приватні (фізичні) особи - Користувачі. Система відгуків не призначена для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та/або представників юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців. У тому числі система відгуків не призначена для поширення будь-якої ділової, рекламної та такої, що дискредитує інші особи, інформації.

4.7. Інтернет-магазин підтверджує, що має всі необхідні права на твори в сфері науки, літератури і мистецтва, включаючи, але не обмежуючись, фотографічні твори (в тому числі твори, які виконані способом, подібним до фотографії), в обсязі, який відповідно до законодавства України, є необхідним і достатнім для правомірного використання вищезгаданих творів під час розміщення рекламних оголошень на сайті mastercen.com.ua. Інтернет-магазин за використання вищезгаданих творів на сайті mastercen.com.ua несе відповідальність в повному обсязі, в тому числі за порушення прав третіх осіб, відповідно до законодавства України. Адміністрація сайту не несе відповідальність у разі неправомірного використання Інтернет-магазином вищезазначених творів на сайті mastercen.com.ua.

5. Угода про конфіденційність і Політика конфіденційності

5.1. Порядок збору, використання і розголошення інформації, яка може бути визнана конфіденційною, здійснюється на підставі Політики конфіденційності і Угоди про конфіденційність.

5.2. Приймаючи умови цієї угоди або відвідуючи сторінки сайту, Відвідувач автоматично погоджується з умовами Угоди про конфіденційність в частині використання персоніфікованої і неперсоніфікованої конфіденційної інформації відповідно до Політики конфіденційності.

5.3. Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої Адміністрацією сайту в результаті відвідування приватною особою (Відвідувачем або Користувачем) її сайтів та / або заповнення реєстраційних форм, в тому числі і персональних даних користувачів, здійснюється Адміністрацією сайту відповідно до законодавства України. Приватна особа (Відвідувач або Користувач) усвідомлює і надає згоду на збір і обробку своїх персональних даних Адміністрацією сайту з метою, передбачених умовами Угоди, Угоди про конфіденційність, Політики конфіденційності відповідно до законодавства України; зобов'язується повідомляти в письмовій формі Адміністрацію сайту про зміни його персональних даних.

6. Прикінцеві положення

6.1. Заповнюючи форму реєстрації на будь-якому з сайтів МайстерЦін або відвідуючи сторінки сайтів МайстерЦін, Відвідувач автоматично приймає умови цієї угоди.

6.2. Діяльність МайстерЦін відповідає законодавству України. Всі претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися тільки в порядку, передбаченому законодавством України.

6.3. МайстерЦін не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені Відвідувачами, Користувачами, Магазинами або третіми сторонами, а також - за упущену вигоду в результаті діяльності на mastercen.com.ua.

6.4. Користувач погоджується, що він несе особисту відповідальність (і що "МайстерЦін" не несе відповідальності перед Користувачем або будь-якими третіми особами) за будь-яке порушення Користувачем своїх зобов'язань, встановлених цією Угодою, а також - за всі наслідки таких порушень (включаючи будь-які збитки або збитки, які може понести МайстерЦін).

6.5. Умови цієї Угоди можуть бути змінені МайстерЦін в будь-який момент, без повідомлення Користувача або Відвідувача в односторонньому порядку.

7. Інтелектуальна власність

7.1 Сукупність програм, даних, торгових марок, об'єктів авторського права, і інших об'єктів, що використовуються на Сайті при наданні сервісів, вважається інтелектуальною власністю його законних правовласників і охороняється законодавством про інтелектуальну власність України, а також відповідними міжнародними правовими договорами і конвенціями. Будь-яке використання елементів, символіки, текстів, графічних зображень, програм та інших об'єктів, що входять до складу Сайту, належать МайстерЦін, крім дозволеного в цій Угоді, без дозволу Адміністрації сайту чи іншого законного правовласника є незаконним і може стати причиною судового розгляду і притягнення порушників до цивільно-правової, адміністративної та кримінальної відповідальності відповідно до законодавства України.