Samsung випустив у світ свою віртуальну клавіатуру

Дивно, але факт! Виробники якісної техніки Samsung показали світу, що невидимі клавіатури більше не вигадка, а реальність. В недалекому минулому південнокорейська компанія не раз намагалася створити невидиму клавіатуру, яка змогла б вводити текст рухом пальців на будь-якій поверхні. Однак, раніше вся проблема полягала в тому, що всі попередні розробки вимагали додаткового пристрою. Бажаючим пропонувалося купувати гнучкі фізичні клавіатури, які можна підключати до смартфону або планшету. Плюс до всього, компанія розробляла датчики, які надягаючись на пальці, вловлювали руху рук і перетворювали їх в текст. Але з часом це стало абсолютно не практично.

клавіатура SelfType

Фахівці представили світу невидиму клавіатуру SelfieTypе. Вона працює за допомогою фронтальної камери гаджета, а наявний штучний інтелект аналізує руху пальців і перетворює його на символи, на основі розташування букв на QWERTY-клавіатурі. З практичної точки зору, це приблизно виглядає так: гаджет розміщується на твердій поверхні прямо перед собою, відкриваємо програму, де друкується текст (пошта, блокнот і.т.д.) і починаємо рухи пальцями, як це робиться при роботі зі звичайною клавіатурою. При цьому, в нижній частині екрана відображається віртуальна клавіатура, з її допомогою можна орієнтуватися.

Єдиний мінус у SelfieType в тому, що такою клавіатурою не можна буде користуватися на ходу або в дорозі. Тут важливо, щоб була стійка поверхня.

 01.09.2021
 (16 переглядів)